Müşteri Destek:

0266 7122000

Cam Balkon

Cam Balkon

Son dönemde modern yapılar ve çağdaş daire sistemlerinin hayatımıza girmesi ve yaygınlaşması ile birlikte tasarım ve mimari sektörüne de yepyeni terimler girmeye başlamıştır; bunlardan biri de cam balkon. “Cam balkon nedir?” diye baktığınızda aslında cam balkon sistemlerini kolayca şu şekilde özetlemek mümkün: Cam balkon sistemleri, balkon içerisinde camların özel bir maddeden üretilen raylar içerisinde hareket etmesi ve balkon köşelerine doğru katlanarak açılması üzerine kurulu sistemlerdir. Raylar söz konusu olduğunda bahsettiğimiz bu özel madde çoğunlukla dayanıklı ve uzun ömürlü olan alüminyum maddesidir. Alüminyum raylar içerisinde hareket eden camlar böylece cam balkon sistemlerini oluşturmaktadır. Başta katlanır cam balkonsürgülü cam balkon ve ısıcamlı cam balkon olmak üzere cam balkon sistemlerinin pek çok farklı çeşidi vardır.

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri aslında cam balkon sisteminin temeline dayanarak katlanan camlardan oluşan balkon sistemleri olarak karşımıza çıkar. Katlanır cam balkonların en sevilen özelliği katlanarak yer tasarrufu sağlamaları ve balkon içerisinde tasarım itibariyle muntazam bir görüntü sergilemeleri olarak ortaya çıkar. Bununla birlikte katlanır cam balkonlar, geleneksel yolla açılıp kapanan balkon camlarına oranla nispeten çok daha az yer kaplayarak küçük balkonlarda bile geniş alan oluşturma özelliğine sahip, kullanışlı ve pratik balkon sistemleri olarak karşımıza çıkıyor.

İçinde yaşadığımız kaotik ve yorucu kent hayatı ister istemez çoğu zaman bize yorgunluk, stres ve bitkinlik olarak geri dönüyor. Bu bağlamda da alabildiğimiz en ufak temiz hava ve doğa ile sarf ettiğimiz en ufak etkileşim bile bazı durumlarda bize ilaç gibi gelebiliyor. Söylemesi acı olsa da yaşadığımız şehirde ve sahip olduğumuz imkanlar doğrultusunda balkonlar, bu temiz havayı ve doğa etkileşimini bize sağlayabilen en pratik ve en kolay erişilebilir araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Balkonlarınızı katlanır cam balkon  sistemleri ile döşemeniz hem evinizde bir özgürlük alanı oluşturmanıza, hem de balkonunuzda şık ve trend bir görüntü yaratmanıza yardımcı oluyor. Katlanır cam balkon fiyatları ise hem bütçenizi yormayacak, hem de size uzun süre hizmet edecek kaliteyi vaat edecek düzeyde.

Hızlı iletişim
  • 0266 7122000
  • 0553 712 20 00
  • info@bandirmasineklik.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim