Müşteri Destek:

0266 7122000

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Bir kış bahçesi için, ana görevi yağmur, rüzgar ve soğuk iç mekanlara karşı korunan çeşitli tasarımlar kullanabilirsiniz. Bu tür yapıları süslemek için en çok tercih edilen plastik ve alüminyum malzemeleridir. Gerekli ihtiyaçları karşılıyorlar ve çekici bir görünüm yanı sıra kurulumu kolay, uygun bir fiyata sahiptirler.

Kış bahçesinin diğer ana malzemesi olarak cam kullanılmaktadır. Tasarımlar oluşturmak için doğru cam ünitesini seçmek önemlidir. Camın amacı sadece odanın estetik cazibesinin oluşturulması değil, aynı zamanda içeride rahat ve gün ışığı alan bir ortamı sağlamaktır.

 

Kış bahçesi kullanım amacına göre şekli ve boyutu çok çeşitli olabilir. Tasarım, ilk olarak dekoratif ve pratik bir işlev olarak çalışan cam ve alüminyumdan yapılmış armatürlerin bulunduğu çeşitli malzemelerden yapılabilir.

Kış bahçeleri doğaya yakın ve ışık alan yapıda olmalarının yanı sıra, ekstra bir yaşam alanı  kazandırmaktadır.  Kış bahçesi uygulanan mekanlar  son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.  Kış bahçesi uygulamaları arge çalışmalarımız ile birlikte sürekli gelişen ürünlerimiz, tercihe göre sabit veya tamamen açılır çatı seçenekleri ile sınırsız mekan konforu sağlayan seçkin sistemlerdir.

Bir kış bahçesi, değişen hava koşullarına dayanıklı, güvenli ve sağlam bir yapıya sahip olmalıdır. Bu nedenle hem tasarım hem de en kaliteli malzemelerin seçimi çok önemlidir. Kış bahçesi montajında ​​kullanılan profiller özel contalar ve suyun süzülmesini sağlayan kanal sistemi içermektedir. Ayrıca çatı eğimi karın serbestçe kaymasını sağlar.
Bir kış bahçesi inşa etmek için kullanılan en yaygın malzeme alüminyumdur. Bu, bu malzemenin özelliklerinden kaynaklanmaktadır, i. H. Korozyon direnci, hafif yapı, nispeten kolay montaj ve bakım. Ayrıca alüminyum yapılar son derece yoğundur ve onlara istediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0266 7122000
  • 0553 712 20 00
  • info@bandirmasineklik.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim