Müşteri Destek:

0266 7122000

Sineklik

Sineklik

Sineklik Ürünleri

 

Sineklik ürünleri, şirketimizce sitemizden en güvenilir yollarla sağlanır. Yüksek kalite ve hizmet becerisi ile senelerce hizmet vermiş olan firmamız tarafından imal edilen sineklik ürünleri müşterilerin tercihine ve kullanacağı alana göre özellikle seçilir. Seçim sırasında çalışanlarımızdan bilgi alınabilir. Sineklik ürünleri araştırması yapıyor ancak sineklik ile ilgili bir bilginiz yoksa sitemizi ziyaret ederek, sineklik montaj ve sineklik imalatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimiz için ayrıcalıklı olarak kullanılacak alana yönelik olarak önerilerde bulunarak doğru ürün ve kullanım yeri ile verim sağlamak mümkündür. Sineklik ürünleri modellerine uygun tasarımı tetikler. Ürünler tamamen, şirketimiz tarafından imal edildiği için müşterinin kullanacağı yerdeki pencere veya kapı boyunun ölçüleri tam olarak verilmelidir. Aksi takdirde sineklik imalatı ve sineklik montaj işlemi sekteye uğrar.

 

Sineklik Malzemeleri

Sineklik malzemeleri basit birkaç üründen oluşur. Sineğin ortama pencereyi ve sinekliği aşamayacağı kadar ince bir tül seçilmelidir. Bu tül sayesinde sineklerin içeri girmesi engellenir. Eğer tülün delik sayısı az ve genişse uygun bir tül seçilmediği anlamına gelir. Tülün gergin ve pencere uygun durması için ise pencereye benzer ölçülerde üretilmiş bir çerçeve olmalıdır Uzun yıllardır hizmet veren cam şirketimizden alışık olduğumuz üzere pvc pimapen çerçeve üretmek bizlerin uzmanlık alanıdır. Doğru çerçeve tasarlanıp tül seçildikten sonra sineklik imalatı işlemi için sineklik malzemeleri ayarlanır. Sineklik metal, pvc pimapen ya da alüminyum olarak üretilebilir. Hangi malzeme çeşidinin kullanılacağı tamamen üretim alanına göre değişiklik gösterir. Malzemelerin alana göre seçilmesiyle birlikte sineklik imalatı yapılır.

Sineklik Montaj

Sineklik montaj, sineklik imalatından sonraki adımdır. İmalat tamamlandıktan sonra üretilen sineklik modeline göre sineklik montaj işlemi gerçekleştirilir. Sineklik ürünleri farklı türlerde üretilebilir. En çok tercih edilen model olan menteşeli sineklik ya da sürgülü sineklik seçilebilir. Yaşanılan bölgenin rüzgar durumuna göre modellerde değişikliğe gitmek gerekir. Mıknatıslı ya da stor model de tercih edilebilir. Alana uyumlu olarak üretim sağlanır. Sineklik montaj işlemi için şirketimiz alanında yetkin kişileri göndererek aksilik çıkmasını önler. Sitemiz üzerinden oluşturacağınız sipariş ile uzman bir ekipçe tasarlanmış sineklik imalatı ve sineklik montajı işlemini yaptırabilirsiniz.

 

Hızlı iletişim
  • 0266 7122000
  • 0553 712 20 00
  • info@bandirmasineklik.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim