Müşteri Destek:

0266 7122000

Hakkımızda

Hakkımızda

Seçkin Ürün üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar Tasarlamayı" hedeflemiş bir firmadır. 

RENKPEN,bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. 

RENKPEN, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

 

Yıllardır sunduğumuz hizmette gizlidir. Sitemiz ve sineklik ürünlerimiz ile kalite standartlarının da çok üstünde hizmet sunmaktayız. Yaz aylarının sıcaklığından uykusu bölünen kişiler bir de sineklerden rahatsız olur. Rahatsızlığın oluşmaması için sineklerin evlerin, işyerlerinin içine girmesi engellenmelidir. Sineklik tam da bu sırada en büyük ihtiyaçlardan biri olarak ortaya çıkar. Sineklik en ilkel haliyle evin içine dışarıdan herhangi bir böceğin girmemesi için tasalanmıştır. Seneler içinde daha da kullanışlı hallere dönüşmüştür. Sitemizde kullanımı ile yüksek güvence sağlayan sineklikler için hizmet verilir.